Prekladateľ
...aby sme si rozumeli

+421 905 883 003

fordito

Ponúkané služby

Kvalifikované prekladateľské služby

slovenský jazyk kettosnyil maďarský jazyk

Úradné preklady

Preklady vyhotovené úradným (súdnym) prekladateľom, ktoré sú platné pred úradmi a orgánmi v tuzemsku aj v zahraničí. Sú známe aj ako súdne preklady, overené preklady či preklady s kruhovou pečiatkou.

Komerčné (obchodné) a iné preklady

Preklad dokumentov (aj webstránok, katalógov...) používaných v rôznych oblastiach pre firmy, podniky, pre občanov aj inštitúcie. Špecializujem sa najmä na oblasti: právo, ekonomika, reklama a marketing, matematika, fyzika.

Preklad, prepis a titulkovanie audiovizuálnych dokumentov

Čo môže prísť do úvahy: preklad, prepis alebo titulkovanie interview, firemných prezentácií, krátkych filmov a iných zvukových záznamov.

A ešte niečo...

Preklady vyhotovujem spravidla do 24-72 hodín (samozrejme v závislosti od rozsahu zdrojového textu a mojej aktuálnej vyťaženosti). Na základe dohody je možné vyhotovenie prekladu aj do 1 hodiny (viď v Cenník-u).

  • Moje prekladateľské služby sú dostupné 7 dní v týždni
  • Prekladateľskú činnosť vykonávam osobne
  • Preklady posielam v rámci celého územia Slovenska, aj do zahraničia.
  • Záruka kvality: viacročné skúsenosti, prax; pedagogické, prekladateľské a prírodovedné vzdelanie. Moju prácu charakterizujú: kvalita, pružnosť, dodržanie termínov a maximálna diskrétnosť (100 %-ná ochrana Vašich osobných a obchodných údajov a informácií).